about

"ATA Veteriner Kliniği"

a.t.a Veteteriner Kliniği, 2004 yılında Göztepe'de hizmete girmiş olup, o günden beri sahipli sahipsiz küçük dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için hizmet vermektedir. Hekimlerimiz küçük dostlarımızın her yaşta ihtiyaç duyduğu beslenme, yetiştirme vb. konularla ilgili optimum yaşam standartlarını oluşturmak; insan ve hayvan sağlığı yönünden belirli bir korunma programı oluşturmak, varolabilecek hastalıkların teşhisini modern tıp aletleri yardımı ile ortaya koyup güncel metodlarla tedavilerini sağlamayı amaçlamaktadırlar.

mama

"Biri mama mı dedi?"

Kuaför hizmetleri,bol mama çeşidi,petshop ürünleri,yatılı hasta kabulü gibi hizmetlerimizden memnun kalacağınızı umuyoruz. .

cerrahi

"Klinik müdehale"

Hekimlerimiz küçük dostlarımızın her yaşta ihtiyaç duyduğu beslenme, yetiştirme vb. konularla ilgili optimum yaşam standartlarını oluşturmak; insan ve hayvan sağlığı yönünden belirli bir korunma programı oluşturmak, varolabilecek hastalıkların teşhisini modern tıp aletleri yardımı ile ortaya koyup güncel metodlarla tedavilerini sağlamayı amaçlamaktadırlar. .