"HİZMETLERİMİZ"

müdehale

"MÜDEHALE"

Ortopedik, dahili vakalar, teşhis, tedavi, yumuşak doku zedelenmesi, estetik operasyon, laboratuar incelemeleri vb. her türlü operatif müdahaleleri gerçekleştirebilecek donanıma sahip olan kliniğimizde,hemen her türlü hayvanın teşhis ve tedavisini yapmak mümkün.

traş

"TRAŞ BAKIMI"

Özellikle tüylü dostlarımızın ihtiyacı olan traş bakımını ,kiliniğimizde itina ve sağlık koşullarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. .

aşı

"AŞI"

>Evcil hayvan sahibi olmak, onlara sıcak, konforlu, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sağlamak demektir. Bunun da ilk adımı, aşı ile mümkün hale geliyor. Bakım ve beslenme canlıların, daha sağlıklı olmaları için vazgeçilmez unsurlar arasındadır. Bu aşılama yöntemlerini ise, veteriner hekimin karar vermesi gerekiyor. Çünkü ciddi bir sağlık konusu olan aşılamada hangisinin öncelikli olması gerektiği, veteriner hekimin alacağı anemnez ve muayene sonucunda ortaya çıkıyor.Kliniğimizde,gerekli tetkikler yapıldıktan sonra aşı müdehalesi yapılmaktadır.

beslenme

"BESLENME"

Dostlarımızın besleenme ile ilgili ihtiyacı olan tüm mama,besinler ve vitaminler kliniğimizde mevcuttur.Gerekli kurlar ve beslenme yöntemleri , hekimlerimizz tarafında siz müşterilerimize sunulmaktadır.

tasma

"AKSESUAR"

Kliniğimizde,hertürlü,tasma,mama kabı,oyuncak vb. aksesuar çeşidi sizlerin beğenisine ve hizmetine sunulmuştur.